[allianz_ubezbiepecznia_wroclaw_logo.jpg] Grażyna Kościukiewicz - Ubezpieczenia Allianz Wrocław napisz e-mail Ubezpieczenia dla Firm - Majątkowe i Osobowe Ubezpieczenia Turystyczne Ubezpieczenia Emerytalne OKE+IKE Ubezpieczenia Mieszkań Ubezpieczenia Komunikacyjne Ubezpieczenia na Życie
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem rynku ubezpieczeniowego i finansowego. Osobom bez doświadczenia gwarantujemy szkolenia licencyjne.

Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na nasz adres

KONTAKT

UWAGA! Nowy adres:
Grażyna Kościukiewicz
ul. Prusa 44
50-319 Wrocław

Tel. +48 501 456 464

[grazyna_kosciukiewicz.jpg] - Ubezpieczenia Allianz Wrocław

Ubezpieczenie Mieszkania w bloku - "Wspólny Parasol"
"Wspólny Parasol" to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w blokach i oczekujących szybkiej obsługi. Zawarcie ubezpieczenia nie wymaga wielu formalności. Wystarczy wybrać jedną z trzech sum ubezpieczenia i opłacić składkę, by mieć pewność, że w razie wystąpienia jednego z długiej listy zdarzeń Allianz wypłaci odszkodowanie za zniszczone mienie lub szkody wyrządzone osobom trzecim w ramach odpowiedzialności cywilnej.
Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie?
Ubezpieczenie „Wspólny parasol" jest odpowiednie dla każdej osoby fizycznej, która:
  • zamieszkuje na stałe w mieszkaniu wskazanym w polisie na podstawie aktu własności lub umowy najmu (zamieszkujący właściciel lub najemca),
  • udostępniła miejsce ubezpieczenia osobom trzecim zamieszkującym w nim na stałe na podstawie umowy najmu, użyczenia lub dzierżawy (wynajmujący właściciel).

Co zapewnia to ubezpieczenie?
  • W skład pakietu wchodzą ubezpieczenia ruchomości domowych i stałych elementów wykończeniowych lokalu.
  • Dodatkowo Allianz dołącza ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania i użytkowania mieszkania i pomieszczenia gospodarczego przed roszczeniami osób trzecich za wyrządzone im szkody.
  • Wymagane jest minimum zabezpieczeń. Wystarczy, że miejsce ubezpieczenia będzie zabezpieczone co najmniej jednym zamkiem wielozastawkowym. A już kolejny zamek w drzwiach wpływa na obniżenie wysokości składki!
  • Przy zawieraniu ubezpieczenia nie ma żadnych uciążliwych czynności dodatkowych. Wystarczy wybrać jedną z trzech wartości sumy ubezpieczenia, do której będzie ubezpieczone wyposażenie mieszkania.
  • Potwierdzenie udzielenia ochrony ubezpieczeniowej można otrzymać już po 5 minutach, czyli zaraz po wystawieniu polisy.

Jak kupić ubezpieczenie?
To ubezpieczenie można kupić za pośrednictwem Agenta. Aby się z nim skontaktować wystarczy:
  • zadzwonić pod numer telefonu +48 501 456 464 i umówić się na spotkanie
  • wypełnić formularz, a agent otrzyma powiadomienie i nawiąże kontakt, by umówić się na spotkanie
Od Agenta możesz oczekiwać fachowej wiedzy i porady w kwestii ubezpieczeń oraz wybranych produktów finansowych.
Grażyna Kościukiewicz - Ubezpieczenia Allianz Wrocław

consultech.com.pl