[allianz_ubezbiepecznia_wroclaw_logo.jpg] Grażyna Kościukiewicz - Ubezpieczenia Allianz Wrocław napisz e-mail Ubezpieczenia dla Firm - Majątkowe i Osobowe Ubezpieczenia Turystyczne Ubezpieczenia Emerytalne OKE+IKE Ubezpieczenia Mieszkań Ubezpieczenia Komunikacyjne Ubezpieczenia na Życie
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem rynku ubezpieczeniowego i finansowego. Osobom bez doświadczenia gwarantujemy szkolenia licencyjne.

Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na nasz adres

KONTAKT

UWAGA! Nowy adres:
Grażyna Kościukiewicz
ul. Prusa 44
50-319 Wrocław

Tel. +48 501 456 464

[grazyna_kosciukiewicz.jpg] - Ubezpieczenia Allianz Wrocław

Wyjazdy zagraniczne - Ubezpieczenia w podróży
Podróże służbowe, delegacje, zamiejscowe szkolenia – podczas takich wyjazdów wszystko się może zdarzyć. Warto się zabezpieczyć przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń i z ubezpieczeniem Allianz zyskać pewność, że w razie wypadku, choroby lub innego losowego przypadku nasi pracownicy uzyskają pomoc i będą pod dobrą opieką.
Jakie są warianty ubezpieczenia?
Ubezpieczenie to występuje w trzech wariantach:
  • Globtroter
    Ubezpieczenie w podróży zagranicznej „Globtroter” w formie polisy otwartej to propozycja dla firm i organizacji, które często delegują swoich pracowników za granicę. Dla pracodawcy to niższe koszty i mniej formalności, a dla pracowników komfort korzystania z kompleksowej ochrony.
  • Tramp
    "Tramp" to oferta ubezpieczeń w podróży zagranicznej skierowana do biur podróży: organizatorów i agencji sprzedających imprezy turystyczne, organizujących przejazdy i sprzedających bilety podróżne. Szeroki pakiet ubezpieczeń wzbogaci ofertę biura podróży i pomoże ograniczyć ryzyka związane z organizacją wyjazdów.

Jak kupić ubezpieczenie?
To ubezpieczenie można kupić za pośrednictwem Agenta. Aby się z nim skontaktować wystarczy:
  • zadzwonić pod numer telefonu +48 501 456 464 i umówić się na spotkanie
  • wypełnić formularz, a agent otrzyma powiadomienie i nawiąże kontakt, by umówić się na spotkanie
Od Agenta możesz oczekiwać fachowej wiedzy i porady w kwestii ubezpieczeń oraz wybranych produktów finansowych.
Grażyna Kościukiewicz - Ubezpieczenia Allianz Wrocław

consultech.com.pl