[allianz_ubezbiepecznia_wroclaw_logo.jpg] Grażyna Kościukiewicz - Ubezpieczenia Allianz Wrocław napisz e-mail Ubezpieczenia dla Firm - Majątkowe i Osobowe Ubezpieczenia Turystyczne Ubezpieczenia Emerytalne OKE+IKE Ubezpieczenia Mieszkań Ubezpieczenia Komunikacyjne Ubezpieczenia na Życie
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do współpracy osoby z doświadczeniem rynku ubezpieczeniowego i finansowego. Osobom bez doświadczenia gwarantujemy szkolenia licencyjne.

Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na nasz adres

KONTAKT

UWAGA! Nowy adres:
Grażyna Kościukiewicz
ul. Prusa 44
50-319 Wrocław

Tel. +48 501 456 464

[grazyna_kosciukiewicz.jpg] - Ubezpieczenia Allianz Wrocław

Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia flot, programy leasingowe oraz przedłużone gwarancje oferowane przez Allianz są zawsze krojone na miarę potrzeb partnerów biznesowych. Zależy nam na trwałej współpracy, dlatego staramy się zrozumieć potrzeby klienta i dostować rozwiązania do specyfiki jego branży i firmy. Mamy doświadczenie w budowaniu unikalnych produktów ubezpieczeniowych.
Ubezpieczenia flot samochodowych to pełna ochrona samochodowych środków transportu przygotowana zarówno dla właścicieli dużych, jak i małych firm. Dzięki niemu można być spokojnym o logistyczną stronę funkcjonowania firmy. Allianz Polska gwarantuje ochronę w ramach ubezpieczenia AC, OC i NNW na wypadek prawie każdego zdarzenia, które może zajść podczas postoju pojazdu jak i w ruchu na wszystkich drogach Polski i Europy. Dodatkowo bezpłatnie dodaje szeroki pakiet Car Assistance – najlepszy na rynku.
Charakterystyka ubezpieczenia
W ramach ubezpieczenia flot samochodowych zapewniamy m.in.:
 • jasne procedury ubezpieczania pojazdów,
 • stałe stawki i warunki ubezpieczenia przez cały rok,
 • uproszczona dokumentacje,
 • możliwość wyboru kilku wariantów ubezpieczenia lub zastosowanie dodatkowych klauzul w umowie,
 • dogodne formy płatności składki (możliwość płatności ratalnych), jednolite dla całej floty procedury likwidacji szkód.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
System ubezpieczenia floty samochodowej jest skierowany do firm posiadających powyżej 20 pojazdów. W ramach jednej umowy ubezpieczymy zbiorczo wszystkie Państwa samochody – osobowe i ciężarowe, które zostały zarejestrowane na terenie Polski.
Jaki zakres ubezpieczenia oferuje TU Allianz Polska S.A.?
Oferujemy pełny zakres ubezpieczeń i do tego najlepszy Car Assistance na rynku. W zależności od Państwa potrzeb, umowa może obejmować ubezpieczenia:
 • OC i ZK – ważne w Polsce i Europie,
 • ubezpieczenie Mini Car Assistance - dla samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony, przyczep o dopuszczalnej ładowności do 500 kg,, przyczep kempingowych, motocykli o pojemności silnika pow. 50cm3
 • NNW kierowcy i pasażerów,
 • AC indywidualnie dopasowany zakres ochrony na wypadek szkód powstałych wskutek kolizji, wypadków, kradzieży i innych zdarzeń losowych, na terenie Polski i poza jej granicami,
 • Car Assistance dla samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony, przyczep o dopuszczalnej ładowności do 500 kg,, przyczep kempingowych, motocykli o pojemności silnika pow.50 cm3
 • Ochronę prawną dla wskazanych pojazdów

Jak kupić ubezpieczenie?
To ubezpieczenie można kupić za pośrednictwem Agenta. Aby się z nim skontaktować wystarczy:
 • zadzwonić pod numer telefonu +48 501 456 464 i umówić się na spotkanie
 • wypełnić formularz, a agent otrzyma powiadomienie i nawiąże kontakt, by umówić się na spotkanie
Od Agenta możesz oczekiwać fachowej wiedzy i porady w kwestii ubezpieczeń oraz wybranych produktów finansowych.
Grażyna Kościukiewicz - Ubezpieczenia Allianz Wrocław

consultech.com.pl